ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ УЧНІВ ОСЬМИГОВИЧІВСЬКОЇ ФІЛІЇ 

КОЗ «КУПИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

В ПЕРІОД КАРАНТИНУ В ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ COVID-19


Пандемія через поширення COVID-19 внесла певні корективи у наше життя і у навчання  в тому числі. 

Відповідно до рішення Кабміну кожній  адміністративно-територіальній одиниці буде встановлено рівень епідеміологічної небезпеки: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» чи «червоний». При встановленні «червоного» рівня відвідування закладів освіти здобувачами заборонено, в такому випадку навчання буде відбуватися дистанційно.  При встановленні «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів навчатися будемо в школі, проте, вам, батькам,  необхідно буде дотримуватися таких правил:

1) Вхід у заклад освіти батькам та іншим законним представникам дитини в період пандемії заборонено.

2) Спілкування з педагогами, класними керівниками, адміністрацією здійснюватиметься дистанційно (через телефонні розмови, VIBER, і-mail: ________тощо).

3) Щоранку вимірюйте температуру тіла вашої дитини, в разі її підвищення більше 37,2 0С – залишайте вдома.

4) Слідкуйте за станом здоров’я ваших дітей. Заборонено відвідувати заклад освіти при наявності в них симптомів респіраторних захворювань (нежитю, кашлю, болю в горлі, головного або м’язового болю тощо).

5) Якщо дитина залишилася вдома, зателефонуйте класному керівнику та повідомте причину відсутності до початку занять.

6) Перед виходом дитини до школи перевіряйте наявність у неї масок, з розрахунку 1 маска на 3 години перебування в закладі. Якщо маска багаторазова – не забувайте про її щоденне прання та прасування!

7)  Сформуйте в дитини культуру частого миття рук.

8) Обробляйте письмові ручки, ручки портфеля, гаджети, клавіатуру комп’ютера чи ноутбука антисептиками.

9) Обов’язково давайте своїй дитині до школи пляшечку питної води.

10) Наявність одноразових сухих серветок у вашої дитини є обов’язковою! Навчайте своїх дітей культури кашлю та чхання (кашляти та чхати можна лише в одноразову серветку, або, в крайньому випадку, у внутрішній згин ліктя).

11)Обмежуйте контакти своєї дитини з іншими людьми в позаурочний час.

12) Будьте завжди на зв’язку! Якщо у вашої дитини з’являться симптоми респіраторної хвороби або підвищиться температура під час навчання, з вами зв’яжеться класний керівник і ви заберете свою дитину додому. 

  

Будьте здорові та бережіть здоров’я дітей!