ЗВІТ ДИРЕКТОРА(ЗАВАНТАЖИТИ)Звіт роботи завідувача

Осьмиговичівської філії КОЗ «Купичівський ліцей»

Сидорук Олени Петрівни

за 2019-2020 навчальний рік


 1. Загальні відомості

Осьмиговичівська філія КОЗ «Купичівський ліцей» є комунальною власністю Турійської районної ради. Мова навчання – українська. У 2019-2020 навчальному році в школі навчається 35 учнів. Зокрема по класах:

Клас

1

2

3

4

5

6

7

8

9

К-сть учнів

5

9

3

5

1 (індивідуальне

навчання)

5

7Школа працювала за 5-ти денним робочим тижнем, перший урок розпочинається о 09.00, закінчується навчання 6-м уроком о 14.20. Після закінчення занять працювала група продовженого дня.


 1. Матеріально-технічна база школи

Педагогічний коллектив школи   в поточному навчальному році проводив послідовну і цілеспрямовану роботу по виконанню завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, зокрема пов’язаними з реформою освіти: Законом України «Про освіту», проектом Закону України «Про повну загальну середню освіту», концептуальними засадами реформування середньої школи «Нова українська школа», новим Державним стандартом початкової освіти, власною Концепцією та Програмою розвитку навчального закладу, перспективним та річним планом роботи школи, забезпечував оновлення змісту, форм і методів навчання, вдосконалення навчально-виховного процесу та   його результативність. 

Для учнів на території проживання яких відсутній навчальний заклад (с.Синявка) відповідно до Закону України «Про освіту» був організований підвіз учнів на навчання шкільним автобусом за кошти районного бюджету.

В школі наявні 7 класних кімнат, майстерня, бібліотека, орендована кімната для ДНЗ «Віночок». Влітку 2019 року було проведено косметичний ремонт у класних кімнатах та коридорі школи (за кошти відділу освіти, батьків), пофарбовано спортивні споруди на спортмайданчику (за кошти відділу освіти), відремонтовано учительську та кабінет директора (за кошти педагогів), здійснено ремонт кімнати ДНЗ (за кошти Новодвірської сільської ради).

Організовано і вивезено сміттєвідходи з шкільної котельні та сміттєзвалище з території школи (спонсорська допомога ТзОВ «Україна-Волинь» і СВК «Слава» ), встановлено бетонне кільце та відремонтовано каналізацію в шкільній їдальні (за кошти відділу освіти та технічної допомоги ТзОВ «Україна-Волинь»), замінено мийки в шкільній їдальні (кошти відділу освіти) . В жовтні було проведено заміну на пластикові 5-ти вікон та вхідних дверей в шкільній їдальні (спонсорська допомога керівників ТзОВ «Україна-Волинь» Дудки Є. С. та Бенеса В.В.).

З фонду розвитку села на території школи встановлено дитячий ігровий майданчик. У грудні працівниками школи було збудовано приміщення для збереження дров (за кошти відділу освіти та спонсорської допомоги Покори В. С.). Відремонтовано запасні пожежні виходи (за кошти відділу освіти), встановлено хвіртку, ворота та лавочки на території школи (за власні кошти), Встановлено ліхтар для освітлення території школи (Новодвірська сілька рада) та відремонтовано освітлення шкільного коридору (Бубін П.М.).

Для 1 класу НУШ було придбано ноутбук, принтер, проектор, наочність, парти, стільчики тощо, за кошти державного та районного бюджету.

В 2019 році в школі була проведена перевірка відповідності санітарно-гігієнічним нормам приміщень школи, зокрема їдальні та кухні. Відповідно до висновків Турійської держпродпромспоживслужби та Ковельської санепідемслужби порушень законодавства санітарно-гігієнічних норм виявлено не було.

Щомісяця класними керівниками проводяться бесіди щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності при перебуванні в навчальному закладі, на вулиці, попередження травматизму, поводження з невідомими предметами та незнайомими людьми, поводження з побутовими електро- та газовими приладами, пожежної безпеки з відповідними записами до класного журналу та підписами учнів (з 14-річного віку).


3. Кадрове забезпечення навчального закладу

В школі станом на сьогодні працює 13 педагогів (8 педагогів працюють з неповним тижневим навантаженням, 1 – за сумісництвом, 1 знаходиться у відпустці по догляду за дитиною), (0,5 окладу вихователя групи продовженого дня). Кількість молодшого обслуговуючого персоналу – 2 (1 кухар, 1 прибиральниця).

9 вчителів мають повну вищу освіту, 1 – бакалавр, 3 – середню спеціальну. Всі працюють за спеціальністю. Відповідно до кваліфікаційних категорій в закладі працює 5 педагогів вищої кваліфікаційної категорії, 1 – старший вчитель.

Педагогічні працівники 1 раз на 5 років проходять курси підвищення кваліфікації. У 2019-2020 н. р. атестувалися 3 вчителів: Бойко О. С. підтвердила кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», Бортнічук І. С. було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», Куліш Т. М. – «спеціаліст другої категорії».

Завідувач навчального закладу – Сидорук Олена Петрівна, освіта вища – вчитель математики; вища кваліфікаційна категорія; 31 рік педагогічного стажу (на посаді завідувача філії 1 рік).
4. Медичне обслуговування учнів у навчальному закладі

Медична сестра у штаті школи не передбачена, тому співпрацюємо з фельдшером ФАПу с. Осьмиговичі Новосад І. О.

Медичний огляд учнів у 2019 році проходив на базі Турійської районної центральної лікарні та Купичівської амбулаторії. Результати медичного огляду наступні:

Клас

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Основна група

80%

89%

67%

40%


40%

57%Підготовча

20%

11%

33%

60%


60%

43%Спеціальна

-

-

-

-


-

-Велика увага сьогодні приділяється вакцинації дітей, в нашому закладі більшість дітей провакциновано, тому можемо стверджувати, що створено колективний імунітет.

Оздоровлення дітей за державні кошти здійснюється лише пільговим категоріям дітей (сімей) таких, як діти-сироти; діти позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, батьки яких мають інвалідність І або ІІ групи; діти учасників АТО; діти, що потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи. Наголошую, що протягом року діти лише один раз можуть оздоровлюватися за кошти державного бюджету.


5. Організація харчування учнів у навчальному закладі

Харчування в школі організовано у шкільній їдальні, станом на сьогодні харчується 30 дітей за кошти батьків та 6 дітей пільгових категорій (3 – з малозабезпечених сімей, 2 – діти учасників АТО, 1 – з сімей в яких складне матеріальне та соціальне становище).

Харчуються діти на великій перерві з 11.40 до 12.00.


6. Навчально-виховна робота у навчальному закладі


На високому рівні в школі навчаються: Куліш Анастасія, Гончарук Катерина, Рибачук Анна, Борійчук Тарас, Фурманець Михайло (2 клас), Ващук Станіслав (3 клас), Матвійчук Ілля, Рибачук Іванна (4 клас).

На районному конкурсі читців поезії Т. Г. Шевченка учениця 7 класу Кмін Богдана зайняла ІІІ місце (вчитель Бортнічук І. С.).

Протягом року в школі було проведено ряд заходів виховного спрямування. Крім щотижневих виховних годин, які проводяться класними керівниками були проведені загальношкільні свята:

 • Перший дзвоник (Кмін Л. М.), «Екскурсії в осінній ліс» (класоводи, класні керівники) (вересень, 2019 року);

 • «Свято осені» (Бойко О. С.), «Осінній феєрверк» (класоводи), день профілактики правопорушень в школі «Права дитини» (Сулік Ю. М.) (жовтень 2019 року);

 • Святковий концерт присвячений дню вчителя (Калюжна О. С.), Тиждень безпеки дорожнього руху, «Булінг, небезпечні групи, інтернет-залежність, безпечна поведінка он-лайн» (Сидорук О.П., класні керівники, класоводи), День пам’яті жертв голодомору, (Сулік Ю.М.) Гра-змагання знавців української мови «Українська мова – життя нашого основа» (Бортнічук І.С., Бойко Л. М.) (листопад 2019 року)

 • Свято «До нас в гості завітав святий Миколай» (Сидорук О. П., Стасюк Л. А.), Спортивні змагання «Ми – нащадки козацької слави» (Коптюк Ю.Ю.), Новорічний карнавал (Бойко Л. М., Бортнічук І. С.)(грудень 2019 року)

 • День пам’яті героїв Крут (Сулік Ю.М.) (січень 2020 року)

 • майстер-клас «Подорож океаном рідної мови» (Бортнічук І. С.), майстер-клас «Знай, люби, бережи!» (Бойко О. С.) свято присвячене Дню закоханих (Бойко Л. М.), захід приурочений річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні (Сидорук О. П., Бойко Л. М.) (лютий 2020).

 • святковий концерт «Мама – найрідніша в світі…» (педагогічний колектив школи) конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє» (Бортнічук І. С.), (березень 2020 року).

 • Трудовий десант «Ми – за чисте довкілля» (працівники школи), (квітень 2020 року)

 • флешмоб «#ДітиКвітиЖиття» (Бойко Л.М.), Онлайн-вітання до Дня вишиванки (Бойко Л. М.), (травень 2020 року).


Організовано співпрацю школи з керівниками ТзОВ «Україна-Волинь». Кращим учням школи будуть вручені премії за високі досягнення у вивченні навчальних предметів.


У жовтні 2019 року були організовані екскурсії для учнів 1-7 класів (Кмін Л. М., Бойко О.С., Бойко Л.М., Стасюк Л.А., Бортнічук І.С., Коптюк Ю.Ю.) у с.Радовичі (оленяча ферма, 3Д кінозал, музей ретромашин).

На новорічні свята за допомогою спонсорів всі наші учні отримали солодкі подарунки на свято Миколая (спонсор Мацьоха Ю.В.) та Новий рік (спонсор Бенес В.В.) за що ми щиро дякуємо.


7. Управлінська діяльність у навчальному закладі

Один раз на пять років вивчається стан викладання кожного предмету в школі, здіснюється моніторинг успішності учнів, активності роботи педагогів.
8. Робота з батьками та громадськістю у навчальному закладі

Робота з батьками проводиться у формі загальношкільних батьківських зборів (двічі на рік), класних зборів та індивідуальних бесід (за потребою).

В школі працюють класні та загальношкільні батьківські комітети.

Батьки залучають до участі в навчально-виховному процесі, відвідують окремі заходи, що проводяться в школі.


2019-2020 навчальний рік був роком тісної співпраці колективу школи та батьків. Завдяки нашим спільним зусиллям школа живе і має майбутнє. Хочу подякувати за підтримку голові РДА Черен О. М., відділу освіти та нашим спонсорам і благодійникам: керівникам ТзОВ «Україна-Волинь» Дудці Є. С. та Бенесу В.В., голові СВК «Слава» Мацьосі Ю.В., та лісникові Покорі В.С.. Бажаю усім феєрверку яскравих емоцій і відчуттів, барвистої веселки щастя, сонячної погоди у нашому житті, закінчення карантину і в доброму здоров’ї зустріти новий навчальний рік.


Отже, завдяки спільним зусиллям відділу освіти Турійської районної державної адміністрації, райдержадміністрації, сільської ради, педагогічного колективу, батьків, громадськості села забезпечено розвиток нашої школи.