ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ ОСЬМИГОВИЧІВСЬКОЇ ФІЛІЇ 

 КОЗ «КУПИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

В ПЕРІОД КАРАНТИНУ В ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ COVID-19

1) Заходь та пересувайся по школі лише в масці або респіраторі!

2) Візьми з собою до школи 2-3 маски (кожну в окремому пакеті), які слід міняти кожні 3 години. Не торкайся руками внутрішньої сторони маски. Якщо маска багаторазова, то не забувай її щодня прати та прасувати.

3) На уроці можеш перебувати без маски.

4) Постійно слідкуй за чистотою своїх рук! Їх потрібно мити з милом не менше 30 секунд, якомога частіше, обов’язково перед відвідуванням їдальні та після відвідування санвузлів. 

5) При вході до школи оброби руки антисептиком.

6) Не торкайся руками свого обличчя, обличчя та рук своїх друзів, а також дверних ручок, чужих речей тощо.

7) Тримай дистанцію не менше 1-1,5 метра від іншої людини; якщо людина чхає або кашляє – тримай  дистанцію не менше 3 метрів.

8) Зменш пересування шкільними коридорами. При потребі рухайся, дотримуючись правої сторони коридору.

9) Носи з собою одноразові серветки! Чхати і кашляти можна у серветку або, у крайньому випадку, у внутрішній згин ліктя (серветку слід викинути у контейнер відразу після використання та ретельно вимити руки).

10) Попроси у батьків вимірювати тобі температуру тіла перед виходом до школи, при температурі вище 37,2 0С залишайся вдома.

11) Якщо відчуваєш симптоми застуди (кашель, чхання, нежить, головний біль, біль м’язів, біль у горлі) одразу повідом про це батьків (якщо ти вдома) або вчителя (якщо ти у школі). При наявності даних симптомів відвідування школи заборонено.

12) Бери з собою до школи пляшечку питної води. Пити воду з пляшечки товариша заборонено. 

13) Уникай скупчень людей! 

14) Не забувай вдома необхідне канцелярське приладдя (ручки, олівці, лінійки тощо);  заборонено користуватися речами товариша.

15) Обробляй ручки для письма, ручки портфелю, гаджети, клавіатуру комп’ютера та ноутбука антисептиком або антибактеріальними серветками.

16) У шкільній їдальні займай відведене тобі місце, зайве пересування заборонене.

17) Якщо ти доїжджаєш до школи шкільним автобусом обов’язково одягни маску при вході до транспорту і пройди процедуру вимірювання температури безконтактним термометром.


Бережи своє здоров’я та здоров’я своїх рідних та друзів!